|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach C
|
Rodney Vaughan, A. Dennis, Rodney Evans, Terry Bell, Peter Spring
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coledale SLSC |
Coledale GOLD
|
Ben Curry, Clinton Garforth, Len Garforth, Brendon Louis, Daniel Garforth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Nathanial Levett, Nicholas Mcdonald, Stuart Gribble, James Mccarthy, Peter Hill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warrnambool SLSC |
Warrnambool A
|
Gary Askew, John Mcneil, Toby Pettigrew, Xavier Thornton, Stuart Titmus
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach BLACK
|
David Fitch, David Ross, Michael Barrett, Chris Blackmore, Mark Vanaalderen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef CLEAVERS
|
Doug Lucas, Andrew Robson, Kathryn Cox, Robert Pearson, Stephen Cox
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach B
|
Darryl Lester, Dermott Ross, James Cameron, John Cathcart, Frank Hull
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Jason Ohalloran, Anthony Priddle, Nigel Bull, Richard Fitzgerald, Phil Chipman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coledale SLSC |
Coledale BEEF EATERS
|
Dean Anese, Rod Henderson, Brendon Mcalpine, Jim Plouffe
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bundaberg SLSC |
Bundaberg RED
|
John Mcgregor, Peter Dahl, Kerry Short, James Ferguson, Paul Wessel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach WHITE
|
Geoff O'lachlin, Glen Cole, Dean Slattery, Nigel Fitzgibbon, John Young
|
Race 1 |
0 |
|
|
Carlton Park SLSC |
Carlton Park A
|
Gregory Bird, Micheal Watkins, Brian Jones, Nick Preshaw, Tony Gill
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port GOLD
|
Christopher Foord, David Watt, Lyndon Mills, Peter Edwards, Michael Goldfinch
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven GREY
|
Peter Morgan, Bob Stewart, Ron Diamond, Ron Johnstone, Stuart Cato
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Marty Drysdale, Steven Hegarty, Steven Creech, Jeff Loy, Craig Matthews
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh NORTH BURLEIGH WHITE
|
Andrew Barrett, Russell Power, Ben Williams, Craig Plunkett, Barry Miley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Corrimal SLSC |
Corrimal B
|
Jamie Compton, Greg Johnston, Peter Raines, Darren Kerr, Greg Lancaster
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Darren Colquhoun, Tim Hutchinson, Tim Land, Colin Ratcliffe, Murray Ward
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Neil Mcewan, Trevor Dyson, Darren Hall, Brett Jobber, Steve Anderson
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen BROWN HORNETS
|
David Cook, Danny Kelly, Mark Anderson, Rhys Blackburn, Brenden Reedy
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh THIRSTY HOGS
|
Glenn Searle, Adam Henningsen, Anthony Mcvey, Gary Mcskimming, Mark Healy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Duncan Welsh, Andrew Ebbott, Douglas Mcinnes, Grant Pforr, Richard Jefferies
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mona Vale SLSC |
Mona Vale BIRD
|
Simon Longhurst, Sean Needs, Rodney Boss, James Middleton, Daniel King
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe STRIPES
|
James Langley, Matthew Hawtin, Derek Cross, Graeme Teasdale, Gary Williamson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy WHITE
|
Jayson Macleod, Neil Macinnes, Matthew Nutt, Ian Richardson, Shaun Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach A
|
Ben Clemens, Joseph Vezzaro, David Hoffmann, Peter Ellingsen, David Tomba
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Daniel Lingwood, Spiro Strattos, Adam Crisp, Phillip Budin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Broadbeach SLSC |
Broadbeach A
|
Sean Smith, Steve Smith, Jonathon Fyfe, Darcy Abbott, Nathan Fife
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer WHITE
|
Darren Toms, Mick Doyle, Jason Ardler, Mark Roebuck, Danny Murrill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino B
|
Michael Samuels, Stuart Carmody, Michael Furchman, Steve Loadsman, Chris Snel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy MUSTARD
|
Christopher White, Sam Pheils, Alan Gibbons, Mark Duncan, David Williams
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands B
|
Vance Krakenbring, Anglelo Paolatto, Paul Kelly, Adam Treanor, Brett Rowe
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi GOLD
|
Richard Buckley, Matthew Barker, Hayden Shepherd, Robert Tate, Jason Vineberg
|
Race 1 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra METS
|
Aaron Casey, Gordon Pitts, Brendan Flynn, Brett Ford, Leonard Fox
|
Race 1 |
0 |
|
|
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay SCHOONERS
|
Scott Holleran, Travis Hinchy, Kevin Stone, Matt Thatcher, Mark Kettley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Casey Mccarigle, Ross Williams, Ben Lovett, Adam Morgan, David Eades
|
Race 1 |
0 |
|
|
Port Kembla SLSC |
Port Kembla VETS
|
Rodney Kuhn, David Edwards, David Erskine, Duane Mckenzie, Gary Staples
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bilgola SLSC |
Bilgola B
|
Garret Smith, Craig Nicholas, Martin Lane, Jerome Valentine, Neil Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach BLUE
|
Jim Robinson, Brendon Hempel, Nathan Furness, Tim Browne, Ben Powell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Lesley Townsend, Ronald Doolan, Jason Brown, Paul Graham, Sam Husband
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fremantle SLSC |
Fremantle BLUE
|
Craig Harding, Nathan Bell, Darren Stotten, Justin Rose, Michael Cameron
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Scott Ballinger, Jason Baunach, Sam Clatworthy, Gareth Evans, Steve Davies
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte M
|
Michael Burke, Andrew Prutton, Alex Menzies, David Berry, Simon Paterson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach D
|
Stephen Whitty, David Birt, Tony Ide, Graham Settree, Paul Kendal
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland WHITE
|
Brian Lewis, Dave Trevethan, Rob Harries, Doug Fewtrell, Mark Buckman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Taree Old Bar |
Taree Old Bar TAREE-OLD BAR
|
Brad Mcdonald, Andrew Jones, Chad Vowles, Lee Benson, Ben Stevenson
|
Race 1 |
0 |
|
|
South West Rocks SLSC |
South West Rocks SOUTH WEST ROCKS
|
Glenn Young, Darrell Thompson, Austin Northey, Jayson Shelley, David Pearson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tamarama SLSC |
Tamarama BWS
|
David Gollan, Paul Comyn, Anthony Stevenson, Mark Walton, Paul Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kiama Downs SLSC |
Kiama KIAMA BLUE
|
Lars Pederson, Steven Wills, Ben Dewhurst, Scott Munn, Peter Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach RED
|
John Williams, Anthony Scanlon, Timothy Colley, Andrew Humphreys, Peter Grant
|
Race 1 |
0 |
|
|
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli CUNNING STUNTS
|
John Bowell, Josh Bowell, Rod Boulton, Paul Vaessen, Tony Benfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow GOLD
|
John Allan, Scott Allan, Peter Brannon, Greame Eagleton, Rob Belavic
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra VETS
|
Chris Armstrong, Michael Obrien, Keith Disbery, Alan Johnston, John Stone
|
Race 1 |
0 |
|
|
Gerringong SLSC |
Gerringong GROWLERS
|
Ivor Davies, Mark Booth, Bruce Mackie, Evan Prytherch, John Ring
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Kevin Wood, Laurie Devine, Garret Watkins, Ian Blain, Terry Lincoln
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra B
|
Andrew Christie, Brett James, Jon Ludlow, Ryan Airlie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head A
|
Howard Langford, Ken Laverty, Darell Perks, Shane Singleton, Keith Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale PILGRIMS
|
Justin Clarke, Blake Pilgrim, David Smith, Dean Smith, George Godfrey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef VETERANS
|
Ian Waterhouse, Bruce Gaal, Peter Kinsey, David Sams, Malcolm Maccormick
|
Race 1 |
0 |
|
|
Newport SLSC |
Newport BRADBURY
|
Sebastian Terry, Shane Spittles, Gareth Dawe, Glenn James
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen MASTERS
|
Phil O, Craig Alcock, Peter Clarke, Aaron Gibby, Steven Maxwell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee W
|
Sid Kempton, Jamin Drummond, Jamie Kerr, Trevor Folsom, Darren Williamson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bermagui SLSC |
Bermagui BLUE
|
Josh Wills, Warren Marshall, Paul Duncan, Adam Swadling, Luke Crawford
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Darryl Morgan, Robert Sheens, Chris Smith, Chris Freeman, Mark Lea
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
John Dollinson, Bryan Weir, James Taylor, Mark Williams, Darren Burke
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BLACK
|
Phil Stivano, Kieren Milne, Harvey Barrett, Andrew Hoggett, Patrick Moore
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven ORANGE
|
William Digby, Rod Stewart, John Morgan, Mark Rice, Kevin Vandeuren
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach SQUARES
|
Craig Mcguiness, Trent Shepherd, Matthew Wildman, Christopher Gibbons, James Paul
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Seaspray SLSC |
Seaspray A
|
Chris Armstrong, Ben Noble, Glenn Lazzaro, Barrie Smith, Ben Harper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli BLACK
|
Jason Sparks, Peter Kershaw, Mark Lewis, Adam Barlow, Paul Jones
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BLUE
|
Tim Robinson, Peter Boneham, Dylan Foo, Sven Gloor, Richard Mcdougall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal BLUE
|
Paul Maddams, Ben Watt, Bruce Thoroughgood, Luke Petley, Scott Campbell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters BLUE
|
Ken Foster, Peter King, Jason Mcgregor, Stephen Randall, Philip Gray
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow WHITE
|
Travis Keily, Matt Pearson, Doug Andrews, Tim Mcfarlane, Simon Muul
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach SHADOWS
|
Allan Dwight, Scott Dare, Josh Madrers, Michael Brown, David Dwight
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta SAUSAGE ROLLS
|
John Taylor, Michael Withers, Benjamin Hall, Nick Webster, Michael Mifsud
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore NUGGETS
|
Simon Price, Troy Vines, Ricky Estreich, Tyler Carroll, Jay Whatley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills YELLOW
|
Daniel Kelly, Steve Thompson, Steve Monaghan, Kurt Schubert, Russell Eichmann
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach Z
|
Bradley Cox, George Ruzek, Trent Foster, Beau Meredith, Richard Brierty
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta FISH KISSERS
|
Chris Annand, David Robson, Andrew Robinson, Mark Wright, Ian Preston
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters RED
|
Craig Parsons, Daniel Donohue, Adam Findlay, Trent Taylor, Stephen Delaurence
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLACK
|
Jason Cachia, David Martin, Brett Mortensen, Tom Payne, William Bethe
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Michael Currie, Timothy Knight, Shane Fitzgerald, Ryan Rubagotti, Kane Matthews
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Dane Murdoch, Andrew Simpson, Bruce Zillman, Troy Mills, Brett Beutel
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay N
|
Andrew Tyler, Rhyan Young, Craig Shepheard, Michael Bellette, Neil Innes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Kenneth Pollock, Jim Buxton, Leon Withoos, Tim Madden, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale JUNIOR
|
William Blewett, Phillip Dunn, Adam Elston, Justin Heath, Rhett Simonds
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli GOLD
|
Lochlan Wiedersein, Peter Long, Luke Mcalister, Nigel Taylor, Wayde Peterson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Peter Rodziewicz, Paul Shepherd, Bradley Lyons, Raana Campbell, Geoff Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli MAROON
|
Daniel Cunial, Anthony Meads, Scott Taylor, Chad Carruthers, Lincoln Costello
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park BULLDOGS
|
Damien Brooks, Brett O'brien, Steven Mavor, Scott Rees, Gary Butterworth
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore PURPLE
|
Steve Sitcheff, Malcolm Wieland, Paul Nolan, Steve Wieland, Greg Kent
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Corey Villagrand, Martyn Edson, Paul Slaven, Stephen Swane, Wayne Turner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Ian Best, Rod West, Joe Western, Gary Tanner, Greg Stray
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BESERKERS
|
Cameron Byram, David Green, Lance Vercoe, Kerry Hardy, Adam Tedman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee MUPPETS
|
Darren Winmill, Paul Booth, Andrew Bloxsom, Scott Parker, Paul Beale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Scott Brodie, Mark Chapman, Luigi Prazazio, Michael Terry, Tim Murray
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) BLACK CRABS
|
Ed White, Glenn Johnson, Steven Todd, Peter Spence, Mark Highfield
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Leo SLSC |
Point Leo A
|
Shane Chambers, Stephen Davies, Garry Mckellar, Craig Nolan, David Higginbotham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City B
|
Josh Mckenzie, Damian Brunton, Darrin Deboynton, Bryce Coleman, Ken Lawrence
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Edward Glasson, Shane Tapp, Lincoln Smith, Brendan Western, Tom Wood
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads RESERVES
|
Shane Radovanovich, Michael Allwood, Anthony Harmer, Kahu Tweedie, John Jenkins
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Matthew Scott, David Hill, Matthew Bruce, Simon Levings, Gary Allman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra RED
|
Stephen Mcdonald, Brett Morrissey, Gregory Bacon, Michael Bacon, Michael Boulton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Ryan Ferguson, Stewart Hick, Steve Tatham, Armon Vanzantan, Colin Tatham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal PIE EATERS
|
Mathew Boake, Jonathan Geaghan, Peter Randall, Dean Grady, Adrian Thompson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Kevin Geeves, Daniel Wilson, Alan Walker, Shane Goldthorpe, Ben Neppl
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer BLUE
|
Mat Roodenrys, Scott Nicholls, Aaron Bowler, Brendon Choice, John Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Corrimal SLSC |
Corrimal A
|
Peter Scott, Travis Down, Scott Smith, Craig Hyslop, Luke Erven
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc JAN JUC BUDGIES
|
Jon Ward, Jonathon Charles, Chris Gatti, Steven Lydell, John Nurzenski
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Clint Miller, Anthony Miller, Benjamin Thompson, Bernie Mcmahon, Anthony Keller
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta SAUCE MONKIES
|
Peter Mcclintock, Albie Maxwell, Rod Mcivor, Paul Hilleard, John Forbes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Clint Atkinson, Stephen Bowler, Grant Lilleyman, John Leivers, Shane Bowler
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne YAHOOS
|
Tim Kruse, James Marr, Daniel Mugavin, Mark Whitworth
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys WHITE
|
Justin Alexander, Greg Hurry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Torquay SLSC |
Torquay RAZORS
|
Stuart Ball, Simon Ballard, Peter Grant, Jason Leffanue, Ian Turner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer VETS
|
Brennen Wilton, Gavin Gemmell, Dean Dolton, Paul Wilkinson, Dennis Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Steve Gannon, Adam Hodges, Cliff Lindsay, Troy Lindsay, Chad Trotter
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta PRETZELS
|
Chris Adams, Dale Elliot, Tim Mcdonald, Kevin Gilmore, Brian Sullivan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg BLACK
|
Chris Emerick, Nicholas Woods, Jason Kastner, Brendan Woods, Matthew Emerick
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills WHITE
|
Geoffrey Craig, Michael Buckley, Kevin Owens, Jason Armstrong, Brandon Armstrong
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Ben Fock, Trent Lawrence, Warwick Ward, Greg Daly, Greg Hale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale BRUCE
|
Dougal Wilson, Alan Lapinier, Ben Waller, Bryce Munro, Nathan Perry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay MUSTARDS
|
Jay Reid, David Assenheim, Adam Meyer, Lee Boswell, Bert Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Glen Bull, Matthew Cleaver, James Eden, Peter Jefferies, Martin Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl GOLD
|
John Hogan, Timothy Rodham, Chris Craner, Jonathan Beavon, Mark Spiteri
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Steve Cooper, Adam Marsden, James Darmody, John Vickery, Ian Martin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Bronte S
|
Robert Easton, Shaun Measday, Stephen Vesper, Andrew Grills, Chris Stokes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Troy Bell, Luke Perrin, Don Mcmanus, Norman Pounder, Grant Jacobs
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino A
|
Richard Fullwood, Peter Hickey, Danny Lickiss, Simon Hyder, Michael Robson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Nick Herford, Paul Mcanally, Simon Orourke, Paul Reeves, Brook Down
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach RED
|
Chris Davidson, Natham Wellings, Derek Millar, Michael Luke, David Lee
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl BLUE
|
Christopher Flemming, John Campbell, John Oxley, Craig Bowra, Elton Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale GREEN
|
Keith Dunn, Steven Hart, Brad Collett, Kai Cooper, Darren Cowley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Michael Dawes, Brad Woodward, Craig Mccarthy, Roger Harris, Matthew Plunkett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Hunter Siede, Bill Simpson, John Mckibben, Kevin Richardson, Damien Carroll
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne MOWERS
|
Brett Mccombe, James Povey, Luke Mckenna, Andrew Steven
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Elouera B
|
Steven Richards, Nicholas Sifniotis, Marc Lawrence, Brett Maguire, David Young
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly WHITE
|
David Ronalds, David Scollen, David Punter, Romal Almazo, Nathan New
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff R
|
Brendan Marley, Sam Walsh, David Gooley, Peter Crowe, Dylan Welsh
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera PHISTAS
|
Pat Delaney, Trent Ryan, Adrian Bullock, Wayne Shackell, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach G
|
Mark Pritchard, Roger Barry, Alan Mclean, John Sill, Trevor Clauscen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Moruya SLSC |
Moruya SHARKS
|
Justin Zutt, Micheal Johnston, Greg Albrecht, John Ivanoff, Chris Nicholson
|
Race 1 |
0 |
|